  • RASEY60-JIS
RASEY60-JIS Bearing | Loyal
RASEY60-JIS interchange INA RASEY60-JIS
RASEY60-JIS cross reference INA RASEY60-JIS
RASEY60-JIS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASEY60-JIS
H 69,8 mm
d 60 mm
A 70 mm
B 65,1 mm
J 184 mm
L 241 mm
N 20 mm
N1 25 mm
S1 39,7 mm
A1 36 mm
H1 25 mm
H2 138 mm