  • RASEY45-JIS
RASEY45-JIS Bearing | Loyal
RASEY45-JIS interchange INA RASEY45-JIS
RASEY45-JIS cross reference INA RASEY45-JIS
RASEY45-JIS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASEY45-JIS
J 146 mm
d 45 mm
A 54 mm
B 49,2 mm
H 54 mm
L 190 mm
N 17 mm
S1 30,2 mm
A1 30 mm
H1 20 mm
H2 106 mm
N1 21 mm