  • RASEY35-N
RASEY35-N Bearing | Loyal
RASEY35-N interchange NKE RASEY35-N
RASEY35-N cross reference NKE RASEY35-N
RASEY35-N Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASEY35-N
d 35 mm
O 25,4 mm
A 47,6 mm
B 45 mm
C 19 mm
H 93 mm
K 14 mm
L 42,9 mm
M 119,5 mm
W 163 mm
B1 27 mm
M1 132,5 mm