  • RASEY30-N
RASEY30-N Bearing | Loyal
RASEY30-N interchange NKE RASEY30-N
RASEY30-N cross reference NKE RASEY30-N
RASEY30-N Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASEY30-N
d 30 mm
O 22,2 mm
A 42,9 mm
B 40 mm
C 17 mm
H 82 mm
K 14 mm
L 38,1 mm
M 109,5 mm
W 158 mm
B1 25 mm
M1 125,5 mm