  • RASEY30-JIS
RASEY30-JIS Bearing | Loyal
RASEY30-JIS interchange INA RASEY30-JIS
RASEY30-JIS cross reference INA RASEY30-JIS
RASEY30-JIS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASEY30-JIS
H 42,9 mm
d 30 mm
A 48 mm
B 38,1 mm
J 121 mm
L 165 mm
N 17 mm
N1 21 mm
S1 22,2 mm
A1 26 mm
H1 17 mm
H2 83 mm