  • RASEY20-N
RASEY20-N Bearing | Loyal
RASEY20-N interchange NKE RASEY20-N
RASEY20-N cross reference NKE RASEY20-N
RASEY20-N Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASEY20-N
d 20 mm
O 18,3 mm
A 33,3 mm
B 32 mm
C 14,5 mm
H 64 mm
K 11 mm
L 31 mm
M 89,5 mm
W 130 mm
B1 19 mm
M1 105 mm