  • RASEL25-N
RASEL25-N Bearing | Loyal
RASEL25-N interchange INA RASEL25-N
RASEL25-N cross reference INA RASEL25-N
RASEL25-N Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASEL25-N
J 103 mm
d 25 mm
A 36 mm
B 34,9 mm
H 36,5 mm
L 130 mm
N 11 mm
S1 20,2 mm
A1 21 mm
H1 14,5 mm
H2 70 mm
N1 19 mm