  • RASEL20-N
RASEL20-N Bearing | Loyal
RASEL20-N interchange INA RASEL20-N
RASEL20-N cross reference INA RASEL20-N
RASEL20-N Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASEL20-N
J 97 mm
d 20 mm
A 32 mm
B 34,1 mm
H 33,3 mm
L 130 mm
N 11 mm
S1 18,5 mm
A1 19 mm
H1 14,5 mm
H2 64 mm
N1 19 mm