  • RASEA35-N
RASEA35-N Bearing | Loyal
RASEA35-N interchange INA RASEA35-N
RASEA35-N cross reference INA RASEA35-N
RASEA35-N Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASEA35-N
J 126 mm
d 35 mm
A 45 mm
H 47,6 mm
L 163 mm
N 14 mm
d3 52 mm
A1 27 mm
B1 34 mm
H1 19 mm
H2 93 mm
N1 21 mm