  • RASE90-FA164
RASE90-FA164 Bearing | Loyal
RASE90-FA164 interchange INA RASE90-FA164
RASE90-FA164 cross reference INA RASE90-FA164
RASE90-FA164 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASE90-FA164
J 268 mm
H 101,6 mm
d 90 mm
N 27 mm
L 330 mm
A 85 mm
N1 35 mm
H2 200 mm
H1 35 mm
B1 69,6 mm
A1 55 mm
d3 118 mm
S1 46,6 mm