  • RASE80-AH01-FA164
RASE80-AH01-FA164 Bearing | Loyal
RASE80-AH01-FA164 interchange INA RASE80-AH01-FA164
RASE80-AH01-FA164 cross reference INA RASE80-AH01-FA164
RASE80-AH01-FA164 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASE80-AH01-FA164
H 89 mm
d 80 mm
A 78 mm
J 232 mm
L 290 mm
N 26 mm
N1 34 mm
S1 47,6 mm
d3 108 mm
A1 55 mm
B1 70,7 mm
H1 30 mm
H2 175 mm