  • RASE75-FA164
RASE75-FA164 Bearing | Loyal
RASE75-FA164 interchange INA RASE75-FA164
RASE75-FA164 cross reference INA RASE75-FA164
RASE75-FA164 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASE75-FA164
H 82,5 mm
d 75 mm
A 66 mm
J 210 mm
L 265 mm
N 22 mm
N1 30 mm
S1 45,6 mm
d3 100 mm
A1 48 mm
B1 67 mm
H1 27,5 mm
H2 164 mm