  • RASE65-2143)
RASE65-2143) Bearing | Loyal
RASE65-2143) interchange INA RASE65-2143)
RASE65-2143) cross reference INA RASE65-2143)
RASE65-2143) Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASE65-2143)
H 79,4 mm
d 65 mm
A 65 mm
J 203 mm
L 260 mm
N 22 mm
N1 28 mm
S1 44,6 mm
d3 96 mm
A1 44 mm
B1 66 mm
H1 27,5 mm
H2 156 mm