  • RASE60-FA164
RASE60-FA164 Bearing | Loyal
RASE60-FA164 interchange INA RASE60-FA164
RASE60-FA164 cross reference INA RASE60-FA164
RASE60-FA164 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASE60-FA164
H 69,9 mm
d 60 mm
A 60 mm
J 190 mm
L 240 mm
N 18 mm
N1 28 mm
S1 46,8 mm
d3 84 mm
A1 42 mm
B1 77,9 mm
H1 25 mm
H2 140 mm