  • RASE45-FA125
RASE45-FA125 Bearing | Loyal
RASE45-FA125 interchange INA RASE45-FA125
RASE45-FA125 cross reference INA RASE45-FA125
RASE45-FA125 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASE45-FA125
J 150 mm
H 54 mm
d 45 mm
N 14 mm
L 192 mm
A 48 mm
N1 29 mm
H2 107 mm
H1 21,5 mm
B1 56,5 mm
A1 32 mm
d3 63 mm
S1 35,1 mm