  • RASE40-FA164
RASE40-FA164 Bearing | Loyal
RASE40-FA164 interchange INA RASE40-FA164
RASE40-FA164 cross reference INA RASE40-FA164
RASE40-FA164 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASE40-FA164
H 49,2 mm
d 40 mm
A 48 mm
J 138 mm
L 179 mm
N 14 mm
N1 26 mm
S1 35,1 mm
d3 58 mm
A1 30 mm
B1 56,5 mm
H1 19 mm
H2 99 mm