  • RASE35-N-FA125
RASE35-N-FA125 Bearing | Loyal
RASE35-N-FA125 interchange INA RASE35-N-FA125
RASE35-N-FA125 cross reference INA RASE35-N-FA125
RASE35-N-FA125 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASE35-N-FA125
J 126 mm
H 47,6 mm
d 35 mm
N 14 mm
L 163 mm
A 45 mm
N1 21 mm
H2 93 mm
H1 19 mm
B1 51,3 mm
A1 27 mm
d3 51 mm
S1 32,5 mm