  • RASE35-FA164
RASE35-FA164 Bearing | Loyal
RASE35-FA164 interchange INA RASE35-FA164
RASE35-FA164 cross reference INA RASE35-FA164
RASE35-FA164 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASE35-FA164
H 47,6 mm
d 35 mm
A 45 mm
J 126 mm
L 163 mm
N 14 mm
N1 21 mm
S1 32,5 mm
d3 51 mm
A1 27 mm
B1 51,3 mm
H1 19 mm
H2 93 mm