  • RASE30-N-FA125
RASE30-N-FA125 Bearing | Loyal
RASE30-N-FA125 interchange INA RASE30-N-FA125
RASE30-N-FA125 cross reference INA RASE30-N-FA125
RASE30-N-FA125 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASE30-N-FA125
J 118 mm
H 42,9 mm
d 30 mm
N 14 mm
L 158 mm
A 40 mm
N1 22 mm
H2 82 mm
H1 17 mm
B1 48,5 mm
A1 25 mm
d3 44 mm
S1 30,2 mm