  • RASE25-FA164
RASE25-FA164 Bearing | Loyal
RASE25-FA164 interchange INA RASE25-FA164
RASE25-FA164 cross reference INA RASE25-FA164
RASE25-FA164 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASE25-FA164
H 36,5 mm
d 25 mm
A 36 mm
J 103 mm
L 130 mm
N 11 mm
N1 19 mm
S1 27 mm
d3 37,5 mm
A1 21 mm
B1 44,5 mm
H1 14,5 mm
H2 70 mm