  • RASE20-N-FA125
RASE20-N-FA125 Bearing | Loyal
RASE20-N-FA125 interchange INA RASE20-N-FA125
RASE20-N-FA125 cross reference INA RASE20-N-FA125
RASE20-N-FA125 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASE20-N-FA125
J 97 mm
H 33,3 mm
d 20 mm
N 11 mm
L 130 mm
A 32 mm
N1 19 mm
H2 64 mm
H1 14,5 mm
B1 43,7 mm
A1 19 mm
d3 33 mm
S1 26,6 mm