  • RASE20-FA164
RASE20-FA164 Bearing | Loyal
RASE20-FA164 interchange INA RASE20-FA164
RASE20-FA164 cross reference INA RASE20-FA164
RASE20-FA164 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASE20-FA164
H 33,3 mm
d 20 mm
A 32 mm
J 97 mm
L 130 mm
N 11 mm
N1 19 mm
S1 26,6 mm
d3 33 mm
A1 19 mm
B1 43,7 mm
H1 14,5 mm
H2 64 mm