  • PBR25EFN
PBR25EFN Bearing | Loyal
PBR25EFN interchange NMB PBR25EFN
PBR25EFN cross reference NMB PBR25EFN
PBR25EFN Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: PBR25EFN
d 25 mm
B 25 mm
D 64 mm
F 94 mm
H 22 mm
L 57 mm
W 31 mm