  • PBR22EFN
PBR22EFN Bearing | Loyal
PBR22EFN interchange NMB PBR22EFN
PBR22EFN cross reference NMB PBR22EFN
PBR22EFN Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: PBR22EFN
d 22 mm
B 22 mm
D 54 mm
F 84 mm
H 20 mm
L 51 mm
W 28 mm