  • PBR18EFN
PBR18EFN Bearing | Loyal
PBR18EFN interchange NMB PBR18EFN
PBR18EFN cross reference NMB PBR18EFN
PBR18EFN Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: PBR18EFN
d 18 mm
B 18 mm
D 46 mm
F 72 mm
H 16,5 mm
L 44 mm
W 23 mm