  • PBR14EFN
PBR14EFN Bearing | Loyal
PBR14EFN interchange NMB PBR14EFN
PBR14EFN cross reference NMB PBR14EFN
PBR14EFN Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: PBR14EFN
d 14 mm
B 14 mm
D 36 mm
F 60 mm
H 13,5 mm
L 36 mm
W 19 mm