  • PBR12EFN
PBR12EFN Bearing | Loyal
PBR12EFN interchange NMB PBR12EFN
PBR12EFN cross reference NMB PBR12EFN
PBR12EFN Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: PBR12EFN
d 12 mm
B 12 mm
D 32 mm
F 54 mm
H 12 mm
L 33 mm
W 16 mm