  • PBR10EFN
PBR10EFN Bearing | Loyal
PBR10EFN interchange NMB PBR10EFN
PBR10EFN cross reference NMB PBR10EFN
PBR10EFN Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: PBR10EFN
d 10 mm
B 10 mm
D 28 mm
F 48 mm
H 10,5 mm
L 29 mm
W 14 mm