  • 12BTM1815A
12BTM1815A Bearing | Loyal
12BTM1815A interchange KOYO 12BTM1815A
12BTM1815A cross reference KOYO 12BTM1815A
12BTM1815A Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 12BTM1815A
D 18 mm
C 15 mm
Fw 12 mm