  • 12BTM1810
12BTM1810 Bearing | Loyal
12BTM1810 interchange KOYO 12BTM1810
12BTM1810 cross reference KOYO 12BTM1810
12BTM1810 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 12BTM1810
D 18 mm
C 10 mm
Fw 12 mm