  • 12BTM1610
12BTM1610 Bearing | Loyal
12BTM1610 interchange KOYO 12BTM1610
12BTM1610 cross reference KOYO 12BTM1610
12BTM1610 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 12BTM1610
D 16 mm
C 10 mm
Fw 12 mm