  • RNAF9011030
RNAF9011030 Bearing | Loyal
RNAF9011030 interchange JNS RNAF9011030
RNAF9011030 cross reference JNS RNAF9011030
RNAF9011030 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RNAF9011030
D 110 mm
d 90 mm
C 30 mm
db 97 mm
Db 91 mm
r min. 1 mm
Weight 0,62 Kg
Da max. 105 mm