  • RNAF8510530
RNAF8510530 Bearing | Loyal
RNAF8510530 interchange JNS RNAF8510530
RNAF8510530 cross reference JNS RNAF8510530
RNAF8510530 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RNAF8510530
D 105 mm
d 85 mm
C 30 mm
db 92 mm
Db 86 mm
r min. 1 mm
Weight 0,59 Kg
Da max. 100 mm