  • RNAF8010030
RNAF8010030 Bearing | Loyal
RNAF8010030 interchange JNS RNAF8010030
RNAF8010030 cross reference JNS RNAF8010030
RNAF8010030 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RNAF8010030
D 100 mm
d 80 mm
C 30 mm
db 87 mm
Db 81 mm
r min. 1 mm
Weight 0,56 Kg
Da max. 95 mm