  • 10BTM1412
10BTM1412 Bearing | Loyal
10BTM1412 interchange KOYO 10BTM1412
10BTM1412 cross reference KOYO 10BTM1412
10BTM1412 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 10BTM1412
D 14 mm
C 12 mm
Fw 10 mm