  • UCTH204-12-150
UCTH204-12-150 Bearing | Loyal
UCTH204-12-150 interchange KOYO UCTH204-12-150
UCTH204-12-150 cross reference KOYO UCTH204-12-150
UCTH204-12-150 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: UCTH204-12-150
L 318 mm
B 31 mm
T 153 mm
S 12,7 mm
N 12 mm
J 117 mm
H 200 mm
A 50 mm
d 19.05 mm
A1 6 mm
J2 65 mm
T1 88 mm
L1 376 mm
A0 46,3 mm
A2 28 mm
J1 154 mm