  • 12BC04S3
12BC04S3 Bearing | Loyal
12BC04S3 interchange PFI 12BC04S3
12BC04S3 cross reference PFI 12BC04S3
12BC04S3 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 12BC04S3
D 42 mm
d 12 mm
B 10 mm