  • PW8214000115CSHD
PW8214000115CSHD Bearing | Loyal
PW8214000115CSHD interchange PFI PW8214000115CSHD
PW8214000115CSHD cross reference PFI PW8214000115CSHD
PW8214000115CSHD Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: PW8214000115CSHD
D 140 mm
d 82 mm
B 115 mm