  • PW781300090CSHD
PW781300090CSHD Bearing | Loyal
PW781300090CSHD interchange PFI PW781300090CSHD
PW781300090CSHD cross reference PFI PW781300090CSHD
PW781300090CSHD Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: PW781300090CSHD
D 130 mm
d 78 mm
B 90 mm