  • PW6812700115CSHD
PW6812700115CSHD Bearing | Loyal
PW6812700115CSHD interchange PFI PW6812700115CSHD
PW6812700115CSHD cross reference PFI PW6812700115CSHD
PW6812700115CSHD Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: PW6812700115CSHD
D 127 mm
d 68 mm
B 115 mm