  • LMES12UUOP
LMES12UUOP Bearing | Loyal
LMES12UUOP interchange Samick LMES12UUOP
LMES12UUOP cross reference Samick LMES12UUOP
LMES12UUOP Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMES12UUOP
d 12 mm
D 22 mm
h 6,5 mm
F 3 mm
J 0,7 mm
θ 66 mm
Weight 0,018 Kg
L ±0.2 32 mm
L2 min. 1,35 mm
L1 ±0.2 22,7 mm