  • LMEKP60UU
LMEKP60UU Bearing | Loyal
LMEKP60UU interchange Samick LMEKP60UU
LMEKP60UU cross reference Samick LMEKP60UU
LMEKP60UU Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMEKP60UU
d 60 mm
D 90 mm
h 10,8 mm
H 18 mm
K 106 mm
L 125 mm
D1 134 mm
d1 11 mm
d2 17,5 mm
PCD 112 mm