  • LMEKP60L
LMEKP60L Bearing | Loyal
LMEKP60L interchange Samick LMEKP60L
LMEKP60L cross reference Samick LMEKP60L
LMEKP60L Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMEKP60L
d 60 mm
D 90 mm
h 10,8 mm
H 18 mm
K 106 mm
L 211 mm
D1 134 mm
d1 11 mm
d2 17,5 mm
PCD 112 mm