  • LMEKP40LUU
LMEKP40LUU Bearing | Loyal
LMEKP40LUU interchange Samick LMEKP40LUU
LMEKP40LUU cross reference Samick LMEKP40LUU
LMEKP40LUU Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMEKP40LUU
d 40 mm
D 62 mm
h 8,6 mm
H 13 mm
K 75 mm
L 154 mm
D1 98 mm
d1 9 mm
d2 14 mm
PCD 80 mm