  • LMEKP25LUU
LMEKP25LUU Bearing | Loyal
LMEKP25LUU interchange Samick LMEKP25LUU
LMEKP25LUU cross reference Samick LMEKP25LUU
LMEKP25LUU Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMEKP25LUU
d 25 mm
D 40 mm
h 5,4 mm
H 8 mm
K 50 mm
L 112 mm
D1 62 mm
d1 5,5 mm
d2 9,5 mm
PCD 51 mm