  • LMEKP25L
LMEKP25L Bearing | Loyal
LMEKP25L interchange Samick LMEKP25L
LMEKP25L cross reference Samick LMEKP25L
LMEKP25L Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMEKP25L
d 25 mm
D 40 mm
h 5,4 mm
H 8 mm
K 50 mm
L 112 mm
D1 62 mm
d1 5,5 mm
d2 9,5 mm
PCD 51 mm