  • LMEKP20UU
LMEKP20UU Bearing | Loyal
LMEKP20UU interchange Samick LMEKP20UU
LMEKP20UU cross reference Samick LMEKP20UU
LMEKP20UU Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMEKP20UU
d 20 mm
D 32 mm
h 5,4 mm
H 8 mm
K 42 mm
L 45 mm
D1 54 mm
d1 5,5 mm
d2 9,5 mm
PCD 43 mm