  • LMEKP20LUU
LMEKP20LUU Bearing | Loyal
LMEKP20LUU interchange Samick LMEKP20LUU
LMEKP20LUU cross reference Samick LMEKP20LUU
LMEKP20LUU Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMEKP20LUU
d 20 mm
D 32 mm
h 5,4 mm
H 8 mm
K 42 mm
L 80 mm
D1 54 mm
d1 5,5 mm
d2 9,5 mm
PCD 43 mm