  • LMEKP16UU
LMEKP16UU Bearing | Loyal
LMEKP16UU interchange Samick LMEKP16UU
LMEKP16UU cross reference Samick LMEKP16UU
LMEKP16UU Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMEKP16UU
d 16 mm
D 26 mm
h 4,4 mm
H 6 mm
K 35 mm
L 36 mm
D1 46 mm
d1 4,5 mm
d2 8 mm
PCD 36 mm