  • LMEKP16LUU
LMEKP16LUU Bearing | Loyal
LMEKP16LUU interchange Samick LMEKP16LUU
LMEKP16LUU cross reference Samick LMEKP16LUU
LMEKP16LUU Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMEKP16LUU
d 16 mm
D 26 mm
h 4,4 mm
H 6 mm
K 35 mm
L 70 mm
D1 46 mm
d1 4,5 mm
d2 8 mm
PCD 36 mm